Tábor

PŘÍMĚSTSKÝ PAINTBALLOVÝ TÁBOR
v Břehách u Přelouče

PŘIHLÁŠKA NA PAINTBALOVÝ TÁBOR V BŘEHÁCH NA TOMTO ODKAZU:
https://forms.gle/RSG6DzfKg1rA4YqP7

Děti se už nemohou dočkat, až vyrazí na náš příměstský tábor hrát paintball. Na táboře si ho užívají každý den. Paintball je sport, při kterém se hráči snaží střílet protihráče barvícími kuličkami. Hrajeme převážně s mechanickými značkovači kalibru 0,50“ určených právě pro děti. Převážná většina programu se odehrává na paintballovém hřišti v areálu autokempu Buňkov. Pro další zábavné programy využíváme i přilehlý rybník Buňkov a fotbalové hřiště.

Tábor je určen pro děti od 10let a proběhne od pondělí do pátku vždy od 8:00 do 16:00. Každý den bude dětem k dispozici osm hodin programu v podobě paintballu,her a různých aktivit. Veškeré vybavení je zahrnuto v ceně tábora stejně jako obědy, svačiny a pití. Tábornické tričko je též součásti táborného.

Příměstský paintballový tábor je určen pro všechny kluky a holky. Děti se mohou těšit na celodenní zábavu a sportovní vyžití. Tábor proběhne v areálu paintballového hřiště v obci Břehy.

Paintball je sport, který rozvíjí koordinaci pohybů a schopnosti rychlého rozhodování. Hra je zajímavá a napínavá, a proto si ji děti užívají.